Ładowarki do samochodów -
eko zasilanie na wyciągnięcie ręki
Posiadanie własnej ładowarki do samochodów elektrycznych zapewnia wygodne i szybkie zasilanie auta.
- Dla domu
- Dla firmy
- Dla rolnika
Stacja ładowania samochodów elektrycznych
Samochody elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Większe zainteresowanie ekologicznymi autami wpływa na konieczność powstawania odpowiedniej infrastruktury, umożliwiającej ich ładowanie.
Postaw na niezależność! Twoja własna ładowarka do samochodu zapewni Ci komfort oraz pozwoli oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na dotarcie na stację. Wykorzystanie energii słonecznej z własnej instalacji fotowoltaicznej zmniejszy Twoje wydatki związane z ładowaniem auta.
Ładowarki do zadań specjalnych
Wybierz ładowarkę, która odpowiada Twoim potrzebom. Inteligentny system ładowania, pozwala na szybkie i bezpieczne naładowanie baterii samochodu.
Ładowarki do zadań specjalnych
Wybierz ładowarkę, która odpowiada Twoim potrzebom. Inteligentny system ładowania, pozwala na szybkie i bezpieczne naładowanie baterii samochodu.
-
1
Stacja ładowania City Charge V2
City Charge V2 jest produkowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Solidna obudowa wykonana jest z wytłaczanego
Aluminium. Najnowsze obrabiarki CNC zapewniają niespotykaną jakość. Zastosowane materiały gwarantują niezawodność na długie lata. Najwyższej jakości elektronika ze zintegrowanym systemem chłodzenia zapewnia najwyższą sprawność nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.
- Elegancki design
- Tryb 3'ci ładowania
- Type 2-22 kWx2 ,
- Zintegrowany miernik
energii - Protokół OCPP
-
2
Ładowarka ATESS 22D-P / 22D-S
➢ Kompleksowa ochrona elektryczna, ochrona temperaturowa, ochrona przed prądem resztkowym
➢ Stopień ochrony IP65, zdolny do pracy w trudnych warunkach klimatycznych, ochrona przed mgłą solną
➢ Inteligentna regulacja mocy, zapobieganie przeciążeniom dla użytkowników
komercyjnych
➢ Wsparcie OCPP OCPP (Open Charge Point Protocol)– Otwarty protokół ładowania) v1.6 do komunikacji z systemem zarządzania
- Temperaturowy zakres pracy -20° C~+65°C
- napięcie wejściowe: 400V AC
- prąd ładowania: 32A*2,
- Ilość wejść: 2
- Interfejs ładowania: IEC 62196-2, Typ II
-
3
Punkt ładowania HomeBox Slim
Punkt ładowania HomeBox Slim posiada protokół OCPP oraz łatwe w użyciu oprogramowanie Elios. HomeBox Slim to lekkie, ekonomiczne i funkcjonalne urządzenie wielofunkcyjne. Oferuje pół - szybkie i bezpieczne ładowanie pojazdów elektrycznych w domu lub w pracy.
• Elegancki design
• Tryb 3'ci ładowania
• Moc do 22 kW
• Socket Type 2
• Zintegrowany miernik energii
Prosta instalacja
• Podłącz i ładuj
• Autoryzacja RFID*
• 3G / Wi-Fi / Ethernet
-
4
Stacja ładowania Webasto Live
Zalety urządzenia Webasto Live, to regulowana moc wyjściowa od 3,7 kW do 22 kW, kabel ładowania do wyboru o długości 4,5 m lub 7 m ze złączem ładowania typu 2, przyszłościowe rozwiązanie dzięki obsłudze Plug & Charge (ISO 15118), kompatybilność ze wszystkimi systemami backend, najwyższe bezpieczeństwo podczas korzystania z RFID dzięki obsłudze DESFire, zintegrowany modem 4G zapewnia najlepszy odbiór w przyszłościowym standardzie, lokalne zarządzanie ładowaniem do 250 punktów ładowania, kontrola bez opóźnień fazowych, dynamiczne zarządzanie obciążeniem (DLM) kompatybilne z systemami
solarnymi oraz wysoka jakość "Made in Germany".
- napięcie zasilania sieciowego: 230 V 1AC
230 / 400 V 3NAC - kategoria przepięciowa: III as per EN 60664
- zakres temperatur pracy (°C): -25 do +40
- Ilość wejść: 2
- maks. moc ładowania (kW): 3.7 – 22 (regulowana)
- napięcie zasilania sieciowego: 230 V 1AC
Co zyskujesz wybierając ładowarki do samochodów elektrycznych?
Własna ładowarka samochodowa daje niezależność zasilania aut elektrycznych. To szybki wygodny sposób ładowania samochodu w domu czy firmie.
- Prosty montaż na ścianie lub stojaku
- Łatwe zarządzanie ładowaniem przez aplikację
- System zgodny z wieloma modelami aut
- Zintegrowane zabezpieczenie przed odpływem prądu stałego
Pozyskaj dotacje na Twoją instalację!
Ładowarka do samochodów elektrycznych zapewnia komfort korzystania z ekologicznego transportu. Zasilaj swoje auto za pomocą energii pochodzącej z instalacji fotowoltaicznej. Dowiedz się, jakie dofinansowanie fotowoltaiki możesz uzyskać, aby zmniejszyć koszty montażu instalacji.
-
Mój Prąd 4.0
W ramach programu Mój Prąd 4.0 przewidziane są dotacje na ładowarki elektryczne do samochodów. dodatkowo, program ten pozwala na skorzystanie z dofinansowania na budowę instalacji fotowoltaicznej. -
Wsparcie infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych i infrastruktury do tankowania wodoru
Z dotacji, które są bezzwrotne, beneficjenci którzy chcą przeznaczyć fundusze na budowę stacji ładowania pojazdów elektrycznych będą mogli korzystać rolnicy indywidualni, jednostki samorządu terytorialnego, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz przedsiębiorcy. Dofinansowanie sięga do 25% przy stacjach innych niż ogólnodostępne oraz do 50% w przypadku ogólnodostępnych. -
Czyste powietrze
Program Czyste Powietrze to wsparcie, które daje możliwość uzyskania dofinansowania na wymianę źródeł ciepła oraz termomodernizację domu. -
Moje Ciepło
Program Moje Ciepło wspiera montaż oraz zakup pomp ciepła do domów poprzez możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji. -
Mój Elektryk
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wprowadził dofinansowanie Mój elektryk, które jest dopłatą do leasingu lub zakupu pojazdów zeroemisyjny, czyli samochodów elektrycznych. -
Ulga termomodernizacyjna
Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego, to odliczenie ulgi termomodernizacyjnej jest przeznaczone właśnie dla Ciebie!
Poznaj opinię naszych klientów
Wielbiciele ekologicznych rozwiązań często korzystają z usług Eko Solutions. Przedstawiamy wybrane opinie klientów, którzy zdecydowali się na montaż ładowarki do samochodów elektrycznych.
Najczęściej zadawane pytania
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o fotowoltaikę
-
Jakie są rodzaje paneli fotowoltaicznych ?
Na rynku znajduje się kilka rodzajów paneli fotowoltaicznych. Najpopularniejszym rodzajem modułów są panele monokrystaliczne i polikrystaliczne. Moduły z krzemu amorficznego są o wiele rzadziej wykorzystywanymi produktami, ze względu na swoją stosunkowo niską wydajność. -
Co dzieje się z niewykorzystaną energią wyprodukowaną przez panele fotowoltaiczne?
W przypadku instalacji on-grid, czyli takiej, która jest podłączona do sieci energetycznej, niewykorzystana energia trafia do dostawcy. Nadprodukcja prądu powstająca w instalacji działającej w systemie off-grid gromadzona jest w magazynie energii w celu późniejszego wykorzystania.
Zacznij oszczędzać!
Jesteś zainteresowany wdrożeniem ekologicznych rozwiązań opartych na OZE? Chciałbyś mieć realny wpływ na stan środowiska naturalnego i, przede wszystkim, na swoje finanse? Skontaktuj się z nami, w celu otrzymania darmowej wyceny inwestycji.
- Oszczędzaj pieniądze
- Smart dom
- Twój dom to energia
- ECO społeczność
Otrzymasz wycenę w ciągu 3-5 dni od wypełnienia tego formularza. Lub zadzwoń: +48 530 135 617
Zostaw kontakt, oddzwonimy
dzięki fotowoltaice
Oddzwoni do Ciebie nasz ekspert i odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Zapoznaj się z Polityką prywatności